Demi Lovato&Selena Gomez

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Demi Lovato&Selena Gomez

Demi Lovato ja Selena gomeze foorum

Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics

» Head laulud!
by mammu Püh Juul 29, 2012 11:36 am

» Sõnamäng kuulsustega
by mammu Püh Juul 29, 2012 11:35 am

» Hindama laule
by mammu Püh Juul 29, 2012 11:35 am

» Mitu postitust on tehtud ?
by mammu Esm Juul 09, 2012 2:00 pm

» Kes võiks olla järgmine postitaja?
by mammu Esm Juul 09, 2012 1:59 pm

» Kurb uudis!
by mammu Esm Juul 09, 2012 1:58 pm

» Jõulukuu võistlused!
by KrissuKissu Nelj Dets 29, 2011 12:21 pm

» Demile ja Selenale ka jõulukaart!
by mammu Teis Dets 06, 2011 8:26 am

» Uus Foorum !!
by KrissuKissu Esm Dets 05, 2011 3:55 pm

Poll

Kas teile meeldib see foorum?

 
 
 
 
 
 

Vaata tulemusi

Kes on foorumil

Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub


[ View the whole list ]


Rekordarv külastajaid(41) oli siin foorumil Kolm Jan 17, 2024 3:44 am


    Demi ja Selena ning foorumi uudised!

    mammu
    mammu
    Demi ja Selena sõprus punkte 100%
    Demi ja Selena sõprus punkte 100%


    Postituste arv : 442
    Join date : 23/03/2011
    Age : 26
    Asukoht : Ida-Virumaa

    Demi ja Selena ning foorumi uudised! Empty Demi ja Selena ning foorumi uudised!

    Postitamine by mammu Teis Aug 30, 2011 12:29 pm

    Siia ma postitan siis uudiseid mida ma olen lugenud ning siia postitan ka foorumi kohta uudiseid.Teie võite siia uudiseid loomulikult ka postitada!


    DEMI JA SELENA ON IKKA PARIMAD SÕBRAD!

    Selena: Demi on ikkagi mu parim sõber!

    Hoolimata kuulujuttudest, et Selena Gomez ja Demi ei ole enam parimad sõbrad on vale. Selena annab endast parima, et kõigile kinnitada, et kõik on hästi.
    Selena räägib Tšiili ajakirjale “El Paradiario”: “Demi ja mina oleme olnud sõbrad sellest ajast, kui olime 6-aastased. Ta on mu parim sõber, nagu Miley, me austame oma karjääri, sõprust ja see paneb meid oma sõprust väga hoidma.”
    Enne oli hoopis teine jutt:D Ei teagi kohe, mida arvata:)

    Siin Järgmises uudises on ka Miley sees

    DEMI JA SELENA ON PARIMAD SÕBRAD KUID MILEY NENDE VIHKAJA???

    Selena Gomez ütleb, et ta on ikka parim sõber Demi Lovato’ga, aga Miley’ga?!

    Selena Gomez räägib, et tema ja Demi Lovato on ikka parimad sõbrad, välja arvata, et Demi käib võõrutusravil. Mis tekitab meis küsimuse: Kas Miley ja kaks parimat sõpra Demi ja Selena on sõbrad edasi?

    Miski paneb meid uskuma, et kuna Selena ja Demi jäävad sõpradeks, jääb Miley välja nende väikesest ringist. Nende viimastel interviuudel, Selena lömastas kuulujutud, et tema ja Demi vahel oli mingi rivaalitsemine. Ta selgitab, et tema teadis Demist juba 6-aastasena ning nende vahel pole midagi olnud……nad jäävad sõpradeks.

    Ma tean, et te kõik loete seda ja ootate, millal Miley vihkaja osa mängu tuleb. Mõni aeg tagasi panid Selena ja Demi YouTube’isse üles video, mille üle Miley ja ta parim sõber hiljem nalja tegid.

    Selena ütleb, et tema ja Miley säilitavad soliidse sõpruse ning kõik YouTube’i videod olid kõik naljad.
    Tundub, et Miley, Selena ja Demi jäävad siiski kõik sõpradeks, aga kui mitte, siis meie loodame, et kõik lahened ikka hästi:D Ma saan aru, et see jutt on natuke segane, aga pole hullu:)

    SELENA KAITSEB MILEYT JA DEMIT

    Selena Gomez, Miley ja Demi hea sõber kaitses oma sõpru vestluses öeldes
    ” Inimesed teevad vigu.” 2010 Aasta oli nii Miley kui Demi jaoks raske,
    kuid Demi maine langes sellel aastal küllaltki palju.
    Demi sattus võõrutusravisse, Mileyst postitati
    internetti alastipilt mis oli photoshopitud
    ning see polnud Miley. Miley jaoks on eriti raske aeg see kui temast postitati
    internetti video, kus ta suitsetas legaalset taime.
    Selena arvab, et inimesed ei peaks teismeliste staaride kallal nii agressiivsed olema,
    kuna nad on veel noored ja õpivad mis on hea ning mis halb.
    ” See on väga raske töö ja mulle tundub et inimesed ei saa aru millest me läbi
    käime. ” Ütles Selena raadio jaamale KIIS 108 . ” Me oleme noored, me pole
    veel jõudnud otsustele mis on hea ning mis on halb. ”
    Selena üritab ise jamadest eemale hoida, tänu sellele et tal on hea ja armastav pere.
    ” Mul on hea perekond. ” Ütles Selena. ” Mul on vanemad kes kohtlevad mind
    nagu tavalist last. Ma tean et mul on kohustusi oma käitumise ees.” ( fännidele )


    Foorumi uudiseid praegu mul ei ole aga küll nad varsti tulevad.Ma pärast postitan veel mõned uudised

      Reede Märts 29, 2024 9:05 am